Ekonomi

ASO Başkanı Seyit Ardıç: ‘Seçimler bitti, işimize odaklanalım’

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2.Cinsiyet seçimlerini pahalıya mal eden Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Seyit Ardıç, “Seçimler bitti. bu ülke.”

ASO Lideri Seyit Ardıç, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci yarış seçimleri hakkında konuştu. Türkiye’nin seçimlerle yeni bir döneme girdiğini belirten Ardıç, milletin iradesiyle yeniden Cumhurbaşkanlığı’na seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ederek başarılar diledi. Ardıç, en büyük sevinçlerinin seçimin barışçıl ve demokrasiye yakışır bir inançla gerçekleşmesi olduğunu belirterek, “Kazanan demokrasi ve Türkiye oldu” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ne çok iş düştüğünü belirten Ardıç, “Bundan sonra ekonomi başta olmak üzere Türkiye’yi hedeflerine ulaştıracak reformlara odaklanmamız gerekiyor. Yeni kabineden beklentimiz bu. ekonominin toparlanması için istikrarlı, bütüncül ve ekonomik bir programın uygulamaya konulmasıdır.Yeni yasama ve yürütme dönemine yatırım yapılması.Üretim ortamını ve üretim ortamını iyileştirecek yapısal reformların hızla gerçekleştirilmesini ve üretim ortamını iyileştirecek yapısal reformların hızla gerçekleştirilmesini ve aziz milletimizin memnuniyet ve refahını sağlayacak uzun soluklu politikalara öncelik verileceğinin bilincindedir. Toplumun refahını artıracak bir büyüme stratejisine odaklanarak, çağın gereksinimlerini karşılayan daha nitelikli, istihdam yaratan bir üretim yapısının ülkemizde kurulması beklentilerimiz arasındadır.” .

İş dünyasına seslenen Ardıç, “Seçimler geride kaldı, belirsizlik bitti. Tüm gücümüzle işimizin başına dönelim, üretime, ihracata ve bu ülkeye katkı sağlamaya devam edelim.” – ANKARA

haber-kesan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu